Google Translator

enfrdeitptrues

Ostatnie komentarze

 • bob  
 • .Leszek
  Panie Kazimierzu, życzę pogody ducha i wielu przypływów :-)

  Więcej...

   
 • Kazimierz Barski z K
  Jeśli komuś wydaje się,że już wszystko wiemy o geometrii euklidesowej,to głęboko ...

  Więcej...

   
 • Niebieski ptak
  Fajnie popatrzeć na miasta dzialki gospodarstwa rolne z lotu ptaka to wygląda jak ...

  Więcej...

   
 • Kazimierz Barski z K
  Koniec (gks) w moim wydaniu.Mógłbym dalej komplikować przenikanie brył,ale to nie ...

  Więcej...

Gościmy

Odwiedza nas 498 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
2548015

 

 To samo na YouTube, na kanale Starshielder

 

"Ludzkość jest w trakcie masywnego ewolucyjnego przeskoku, spowodowanego galaktycznymi siłami. To nie jest channeling, proroctwo Majów lub religijny przesąd. Jest to naukowy fakt - a teraz możesz zobaczyć wiele argumentów, które zaprezentowaliśmy w formie dwu-godzinnego filmu"
- David Wilcock http://divinecosmos.com/

W tej prezentacji David Wilcock rozpoczyna od tematu Teorii Względności Einsteina opisując funkcjonowanie czaso-przestrzeni i przebywającej w niej naszej świadomości. Jak wynika z obserwacji fizyków kwantowych świadomość jest podstawowym zachowaniem materii. Jednolite pole jest polem świadomości, która przybiera różne formy. Stan emocjonalny oddziałuje na przepływ czasu przez naszą świadomość. Wpływa to na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Wilcock opisuje metody stosowane na świecie w celu wyprowadzenia naszej świadomości ze stanu integracji, który jest główną siłą ludzkiego systemu odpornościowego. Poruszony jest tu temat konstrukcji wirusa na poziomie kwantowym, przedostawanie się falowej struktury wirusa w polu czasu do czyjegoś pola energetycznego. Następnie analizowane są starożytne struktury megalityczne, które okazują się być wybudowane na siatce geometrycznej w kształcie dwudziestościanu, obejmującej całą planetę. W jej kluczowych punktach (gdzie wybudowane są największe starożytne budowle, takie jak piramidy) zachodzą anomalie czasoprzestrzenne. Ponad 4000 konstrukcji budowanych na przestrzeni tysięcy lat znajduje się na liniach geometrycznych tej siatki pełniąc funkcję soczewek dla pola czasu, którego przepływ oddziałuje na świadomość co u ludzi przejawia się poprawą zdrowia, a u roślin wzrostem nawet do 400% ponad normę. ponieważ wg. Wilcocka to pole jest świadomością wszechświata, który tworzy życie w każdym miejscu w jakim jest to możliwe i robi to stosując tzw. świętą geometrię. Finalnie przedstawione są dane na temat zmian energetycznych zachodzących w naszym Układzie Słonecznym i zostają one powiązane z falami energii, które dają się zaobserwować jako widoczne przeskoki częstotliwości światła podczerwonego emitowanego przez gwiazdy - w tzw. przesunięciach ku czerwieni. Są to warstwy coraz gęstszych pól energetycznych wychodzących z centrum galaktyki, które jak wynika z badań przedstawionych przez Wilcocka, w równych odstępach czasu przeprogramowują całe życie jakie napotykają na swojej drodze. Pojawiające się różne wskazówki sugerują, że dociera do nas kolejna taka fala energii. Wykład opiera się na wielu źródłach z różnych dziedzin, które razem połączone dają nam naukową alternatywę dla przestarzałego modelu darwinowskiej ewolucji, który w świetle tych odkryć nie może już dłużej funkcjonować.

 

PODYSKUTUJ NA FORUM

HEADER 

#1 Robert 2011-03-02 18:14
Zabawny gosc, ciekawe rzeczy opowiada ale... rownie dobrze mogl to sobie sprytnie wymyslic. Dowodow na to nie ma "mysli nie odbywaja sie w ciele chociaz wiekszosc znanych nam dzisiaj mistykow zawsze powtarzala, iz mysli sa... reakcja umyslu - mozgu na zgromadzona pamiec.
Cytuj Zgłoś administratorowi
#2 QQ 2011-04-10 17:59
Powiem krótko: zajmuję się parapsychologią od 20 lat i wiadomości nnjest zgodne nawet ...z astrologią ! Wielki szacun !!
Cytuj Zgłoś administratorowi
#3 Daro 2011-05-02 21:51
szatanskie wersety,nie dajcie sie nabrac
Cytuj Zgłoś administratorowi
#4 Zbizeg Jażdżórów 2015-03-09 17:26
Ciekawe teorie i faktycznie, dobrze zaprezentowane alternatywne stanowisko wobec - w istocie - przestarzałego już modelu darwinowskiego. Nie mam większego powodu żeby nie wierzyć w to i inne ciekawe rzeczy od takich ludzi jak Wilcock, G. Hanckock, czy J. Marrs.
Cytuj Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz