Google Translator

enfrdeitptrues

Ostatnie komentarze

 • xyz
  swietne bardzo mi sie podoba

  Więcej...

   
 • Kazimierz Barski z K
  Leszku.To chyba koniec mojej(gks). Klimat się zmienił i nie ma przypływów.Jestem ...

  Więcej...

   
 • furia81
  :roll:

  Więcej...

   
 • Dźwięczne Bzdury
  Bardziej szczegółowo o Kosmicznej Oktawie piszemy tutaj: dzwiecznebzdury.wordpress.com/.../...

  Więcej...

   
 • Joyce
  Thanks for finally talking about >Bruce Lipton - Nowa biologia (teksty)

  Więcej...

Gościmy

Odwiedza nas 347 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
2936286

Spis treści

  

Sekretna nauka ekstazy i nieśmiertelności

 

Poniżej zamieszczam obszerne fragmenty wykładu z 18 marca 2010 roku, który  odbył się w bibliotece ezoterycznej w Mediolanie. Składa się on z dwóch części. Pierwsza zawiera większość najważniejszych wątków twórczości Dana Wintera , m.in. wątek implozji, fraktalności wszechświata, plazmy jako materii wszechświata, życia w sensie elektrycznym, błogości, ekstazy, itp. Jednak w tle czai się tutaj motyw nieśmiertelności rozumianej  - po pierwsze - jako zbudowanie przez człowieka koherentnego energetycznego ciała (zwanego przez niektóre szkoły misteryjne Złotym Ciałem) i  - po drugie - jako zdolność do zachowania przez człowieka swojej długoterminowej pamięci, przekraczającej granicę śmierci. Do tak pojętej nieśmiertelności prowadzić ma nas m. in. doświadczanie ekstazy i błogostanu oraz życie w przestrzeni posiadającej fraktalne pole elektryczne zorganizowane według złotej proporcji.

Druga część zawiera kilka nowych elementów. Dan - w swoim syntetycznym stylu - mówi w niej m.in. o tym czym są w istocie anioły, ich imiona i co mają one wspólnego z alfabetem rozumianym jako "rezydua plazmy" - efekty przekształceń "złotej spirali" opartych na symetriach hipersześcianu... W części tej dowiesz się także co John Dee otrzymał od anioła Ofanim :) czym są aborygeńskie "linie pieśni" i "ścieżki snów" ; w jaki sposób alchemicy i kabaliści wywołali burzę, która powaliła Hiszpańską armadę w XVI wieku oraz co ma z tą historią wspólnego William Shakespeare...
W drugiej części poruszono także kwestię kamienia filozoficznego do której  jeszcze powrócimy. Część ta zawiera zawiera też klarowniejsze omówienie paru innych pojęć, które w innych wykładach Dan potraktował zupełnie zdawkowo albo po prostu inaczej.
Dla wielu osób treści tego wykładu mogą okazać się nieco szokujące lub nawet absurdalne. Dlatego sugerowałbym  tym osobom podejść do wykładu ostrożnie i wybiórczo, korzystając z tego co jest w nim inspirujące...

Wykład w formacie *.AVI z wklepanymi napisami PL (same napisy pobierzesz tutaj):
Część 1
Część 2

 

Dan Winter: Implozja - sekretna nauka ekstazy i nieśmiertelności

Ekstaza (gr. ἔκστασις ekstasis - bycie na zewnątrz siebie)

AKTUALIZACJA: Wykład w dwóch częściach:
 
Ten sam wykład w siedmiu częściach (YouTube)


2/7

3/7

4/7

5/7

6/7

7/7

Lista odtwarzania na YouTube: http://www.youtube.com/view_play_list?p=A45C8B0AB67D52BA

 

Poniżej zamieszczam fragment wykładu Dana Wintera, wygłoszonego w 2010 w Rimini (Włochy). Można potraktować go jako uzupełnienie wykładu: "Implozja - sekretna nauka ekstazy i nieśmiertelności". Poniższe dwa fragmenty dodałem też do listy odtwarzania, która znajduje się tuż powyżej.

 

Dan Winter - Nauka i duchowość 1/2 [PL] (fragment)

Dan Winter - Nauka i duchowość 2/2 [PL] (fragment)


                                               Do pobrania: Dan Winter - Nauka i duchowość - plik w AVI z napisami

.

                                                                   To samo na Vimeo (w jednej części)

 

Podyskutuj na forum

 

 

HEADER 

#1 tiaa 2012-04-04 09:10
Legenda o Golemie, zwazana jest z Synagogą w Chełmie (spaloną przez Niemców w 1940r.)
Synagoga znajdowała się na rogu Krzywej i Szkolnej.
W jakiś okolicznościach legenda została przejęta przez Pragę czeską.
Cytować Zgłoś administratorowi
#2 czesiulek 2015-03-23 10:56
obejrzałem pare filmów z nim i to samo wymyślał tesla..i jego za to zamordowali..jak zrobicie taki oscylator do kompresji fraktalnej ładunku elektrycznego to bańdziory z wywiadów nie dadzą wam spokoju..
Cytować Zgłoś administratorowi
#3 czesiulek 2015-03-23 10:58
kultura azji to wszystko już dawno opanowała mandale mantry ..to już było dla azji nic nowego
Cytować Zgłoś administratorowi
#4 zwykly polak 2015-04-01 20:08
czesiulek o ile mi wiadomo to tesla zmarł w samotności w swoim mieszkaniu. nikt go nie zabił. poprostu umarł ze starości...
Cytować Zgłoś administratorowi
#5 czesiulek 2015-04-02 12:59
za pomocą tetragramotonu można wejść w promieniowanie reliktowe wszchświata wejść w świat energi fraktali.jesli wirusy są fraktalami to możemy sami się leczyć niszcząc wirusa za pomocą częstotliwości harmonicznej..a to nic innego jak mantra ..wszystko jest wibracją..możemy wirusa zagłodzić i zniszczyć blokując go czestotliwością harmoniczną..wystarczy wyzwolić świadomość.pozycja buddy w lotosie to nic innego jak tetragramaton ..wszechświat ludzkiego ciała jest też zbiorem atomów którym rządzi nasza jażń świadomość .iching to nic innego jak kod binarny dla atomów aby się grupowały w odpowiednie struktury...każdy kształt ma enegie a energie rozchodzi się w przestrzeni według swojej długości fali czyli posiada kształt..a mantra wibracja dżwięku.czakaramy energetyczne są przypisane odpowiednim gruczołom dokrewnym występującym w ludzkim ciele..stymulując je odpowiednimi mantrani i mandalami.
Cytować Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz