Google Translator

enfrdeitptrues

Ostatnie komentarze

 • Katherin
  Hi there, the whole thing is going sound here and ofcourse every one is ...

  Więcej...

   
 • Lupita
  Hi there it's me, I am also visiting this website daily, this site is in fact ...

  Więcej...

   
 • Charlessoype
  Particular order Thanks a lot. It's unswervingly hurrah to follow half-grown ...

  Więcej...

   
 • xyz
  swietne bardzo mi sie podoba

  Więcej...

   
 • Kazimierz Barski z K
  Leszku.To chyba koniec mojej(gks). Klimat się zmienił i nie ma przypływów.Jestem ...

  Więcej...

Gościmy

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
2902837

Spis treści

W tym dziale znajdziesz wybrane fragmenty z zamieszczonych powyżej wykładów i inne krótkie filmiki Dana Wintera.

 

FRAGMENTY WYKŁADÓW   I

1: DNA i geometria Świętego Graala 1 [PL]

Według Dana Wintera Święty Graal ma kształt kielicha, znajduje się on w naszej krwi i jest ściśle związany z ludzkim DNA. Istnieje bowiem ścieżka, którą podąża Energia Życia, by wejść do naszej krwi i DNA... Ścieżka ta ma kształt Złotej Spirali wyznaczony przez Złoty Podział - Boską proporcję. Złoty Podział wyznaczając również budowę ludzkiego DNA, umożliwia człowiekowi wejście na "ścieżkę Graala", dzięki czemu może się on urzeczywistnić zyskując... nieśmiertelność rozumianą jako "spójność pola elektrycznego aury", która pozwala nam zachować pamięć po naszej biologicznej śmierci. (Perspektywa Dana Wintera zakłada kontynuowanie życia człowieka, w nowym, subtelniejszym ciele po jego biologicznej śmierci...).

To Złota Spirala, tworzy fraktalny Kielich Graala. Dzieje się tak ponieważ jest ona geometrycznie ścieżką idealnej, niedestrukcyjnej kompresji (implozji) ładunku elektrycznego (energii) z eteru, a to w języku Wintera oznacza, że leży ona u  podstaw objawiającego się nam, uporządkowanego Universum oraz samego życia. Święty Graal w ujęciu Dana Wintera jest kojarzony z miłością, czystą intencją i współodczuwaniem, ale złota spirala jako ścieżka niedestrukcyjnej kompresji falowej staje się dla niego także świętym graalem fizyki...

Z perspektywy naszego życia, znaleźć świętego Graala, to wypełnić się czystą energią, światłem miłości, to urzeczywistnić swą najgłębszą istotę, swoje przeznaczenie, nasz "złoty potencjał" - dzięki posiadaniu przez nas odpowiedniego kształtu DNA, który umożliwia nam wejście na ścieżkę Graala i dotarcie do celu, który nie sposób wyrazić słowami...  Można go jednak osiągnąć tylko dzięki procesowi autentycznego, żywego doświadczenia (wspinania się po złotej spirali doświadczenia - tzw. złotej nici Różokrzyżowców), dzięki któremu odkrywasz najgłębszą prawdę o tym kim jesteś.
 

Jest to fragment wykładu z Barcelony (luty 2009)

2: DNA i geometria Świętego Graala 2 [PL]

Jest to fragment końcówki pierwszej części Przeznaczenie DNA


3: Złoty podział i geometria DNA [PL]

Budowa DNA opiera się na dwunastościanie foremnym. Budowa dwunastościanu foremnego opiera się na Złotym Podziale...


Jest to fragment pierwszej części Przeznaczenie DNA


4: DNA i podróże w czasoprzestrzeni... [PL]

Czy dzięki fraktalnej budowie naszego DNA nasza "dusza" może podróżować w swym "energetycznym ciele" do gwiazd , jak twierdzili starożytni Egipcjanie? Czy kluczem do uzyskania takiego "ciała energetycznego" jest przeżywanie błogości (bliss), miłości?
Przeżywana przez człowieka błogość jest harmonijnym, spójnym (coherent) dźwiękiem w jego sercu, który działa jak zaklinacz węży. Dźwięk ten programuje twoje DNA splatając je aż do momentu, w którym (dzięki spójności dźwięku płynącego z serca) DNA staje się toroidalne (staje się torusem).  Wówczas imploduje ono, wciągając coraz więcej energii OGNIA "osadzając się" czy też "zagnieżdżając się" we fraktalnym wszechświecie.
Czy możliwe stają się wówczas szamanistyczne podróże w czasie i przestrzeni? Czy człowiek staje się wówczas Władcą Pierścieni ;) ? Dan Winter na oba pytania odpowiada twierdząco :)

W "Tekstach Piramid" (linia 886-9) Ozyrys oznajmia: "I am soul, I (am) a star of gold"... Każdy z nas może stać się "star of gold". Wniosek jest prosty: stań się "złotym chłopakiem" lub "złotą dziewczyną", a będziesz mógł przemierzać wszechświat:-)  WIĘCEJ 

Jest to fragment drugiej części Przeznaczenie DNA


5: Gwiezdna Matka - budowa i funkcje [PL]

Według Platona "materia zbudowana jest z całostek i nie jest podzielna, a całostki te mają charakter idealny. Nie są bowiem ciałami stałymi, lecz figurami geometrycznymi". Platon wyróżnił pięć figur doskonale symetrycznych figur geometrycznych. Są to: Czworościan (tetrahedron), Sześcian (Cube), Ośmiościan (Octahedron), Dwunastościan (Dodecahedron), Dwudziestościan (Icosahedron). Zobacz Wielokąty i bryły platońskie.

Film pokazuje w jaki sposób są one w sobie osadzone tworząc model tzw. Gwiezdnej Matki, która wg. Dana Wintera ukazuje geometrię DNA, siatki Ziemi, Zodiaku oraz powstawania grawitacji i organizowania się czasoprzestrzeni. Zobacz: Gwiezdna Matka  

Jest to fragment drugiej części Przeznaczenie DNA


5a: Gwiezdna Matka jako miara czasu [PL]

Gordon Plummer, teozoficzny autor w książce "Matematyka kosmicznego umysłu" pokazuje, że całkowita dodana suma kątów gniazda wszystkich brył platońskich, zwanego Mniejszym Labiryntem albo Gwiezdną Matką (całkowita dodana suma wewnętrznych kątów wszystkich brył platońskich w tym gnieździe) równa się liczbie lat precesji....

Jest to fragment pierwszej części The EggX Files & Praktyka Błogości.


6: Fraktalny Rezonans Morficzy - Star Map [PL]

Wszechświat stworzony jest z jednej substancji (nazwijmy ją eterem), ma naturę falową i jest fraktalny. Zasada fraktalności to ZASADA SAMOPODOBIEŃSTWA, która mówi, że mniejszy element składający się na jakąś całość jest podobny do większych elementów, zawierających w sobie ten mniejszy element. Przypomnij sobie rosyjskie laleczki różnej wielkości, które wkłada się jedna w drugą... W ten sam sposób elektrony krążące wokół jądra atomu są fraktalne względem planet krążących wokół jakiejś gwiazdy. Gdy coś ma budowę fraktalną, to większe elementy całości różnią się od mniejszych jedynie skalą (wielkością), podczas gdy ich geometryczna budowa zachowuje te same proporcje (proporcje nie zmieniają się). Dlatego w ramach świętej geometrii twierdzi się, że proporcja jest ŚWIĘTA, a skala jest PROFANUM.
Fraktalny rezonans morficzny dzięki ZASADZIE SAMOPODOBIEŃSTWA umożliwia "podróżowanie" po wszechświecie.

Jest to fragment drugiej części Przeznaczenie DNA


7: Miłość, współczucie i liczba Phi [PL]

Według badań przeprowadzonych przez Dana Wintera, w chwili, gdy przeżywamy miłość i/lub współczucie, dźwięk wydawany przez bicie naszego serca tworzy harmoniczną kaskadę fal, widoczną na urządzeniu pomiarowym (Heart Tuner), w której to kaskadzie przestrzenie (odległości) między składowymi harmonicznymi (dźwięku serca) oscylującą wokół liczby Phi. Okazuje się, że ludzkie uczucia można przedstawić w sposób liczbowy i graficzny. Jak wynika z badań, kształt uczucia miłości czy też buddyjskiej miłującej dobroci (współczucia) jest ściśle skorelowany z liczbą Phi = 1,618...
Liczba Phi wyznacza Boską Proporcję, geometrię Złotego Podziału i Złotej Spirali, na czym (według niektórych fizyków) opiera się (fraktalna) budowa naszego wszechświata.

Jest to fragment pierwszej części Przeznaczenie DNA

8: Serce, "warkocz miłości" i DNA

Mamy serce i grasicę - THYMUS. Uderzanie się w grasicę i mówienie "Mea culpea, mea culpea" nie oznacza jednak "moja wina", ale "biorę odpowiedzialność".Uderzasz się w grasicę, ponieważ bierzesz odpowiedzialność za dźwięk swojego serca - za sposób, w jaki twoje emocje tworzą twój świat...
Zdolność wzięcia odpowiedzialności|za swoje emocje staje się tym, jak potencjalnie splatasz swoje własne DNA...

 

Jest to fragment pierwszej części Przeznaczenie DNA9: Dan Winter - Nauka i duchowość (fragment)

Fragment wykładu Dana Wintera, wygłoszonego w 2010 w Rimini (Włochy). Można potraktować go jako uzupełnienie wykładu: "Implozja - sekretna nauka ekstazy i nieśmiertelności".

To samo w dwóch częściach na YouTube:
1) Nauka i duchowość 1/2 [PL] 
2)  Nauka i duchowość 2/2 [PL] 

 

Dodaj komentarz